Ödeme ve Teslimat

 

+ TESLİMAT ve SİPARİŞ BİLGİLERİ

+ TESLİMAT ve SİPARİŞ BİLGİLERİ

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo firması tarafından size teslim edilecektir. Satın aldığınız ürünler bir teyit e-mail'i ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-mail size yollanacaktır.
Ürünler sipariş üzerine merkez mağazamızdan tedarik edilerek müşteri adresine kargo ile ulaştırılmaktadır. Her ne kadar ürün listeleri sürekli güncel tutulsa da sipariş etmiş olduğunuz bazı ürünler mağazamız stoklarında tükenebilmekte yada nadirde olsa ürün teminlerinde gecikmeler yaşanabilmektedir. Bu gibi durumlarda Müşteri Hizmetleri sizinle irtibata geçerek bilgi verecek ve iptal edilen siparişin veya ürünün bedeli kredi kartınıza iade edilecektir.


Saat 15.00' ten sonra gelen siparişler bir sonraki iş günü alınmış olarak kabul edilir. Cuma günü 15.00' ten sonra gelen siparişler takip eden pazartesi günü alınmış olarak kabul edilir. Bayram, resmi tatil gibi tatil günlerinde verilen siparişler tatil bitimini takip eden ilk resmi çalışma günü alınmış kabul edilir.
 

+ Teslimat Alanı:

Gönderi alanımız çalıştığımız kargo firmasının gönderi alanı ile sınırlıdır. Kargo firmaları ilçe merkezlerine uzak olan yerleşim bölgelerine teslimat yapamamaktadırlar. Adalara gönderi hizmetimiz yoktur.

Sipariş vermeden önce ilgili kargo firmasının ürünün teslim edileceği bölgeye teslimat yapıp yapmadığını öğrenmeniz sipariş verdiğiniz ürünün adresinize teslim edilebilmesi için önemlidir.  

+ Teslim Süresi:

Kesinleşen siparişler MNG KARGO firması tarafından teslim edilmektedir. Türkiye’ nin her yerine teslimat süresi, siparişinizin kargo firmasına verildiği günden itibaren 5 işgünüdür.
+ Teslim Esnasında Dikkat Edilecek Noktalar:
Sevkiyat tarafınıza teslim edilmek üzereyken kargo yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olursunuz.
Kargo yetkilisi görevini yerine getirdikten sonra ortaya çıkabilecek hasar, kırık vb. durumlardan müşterinin sorumlu olduğunu unutmamalısınız.